Prečo brainON?

brainON je rodinná firma, ktorej cieľom je pomáhať študentom…

Propagovať brainON ako to robíme teraz, sme si dovolili až po 10-ročnej praxi v medicíne,
výučbe a s ukončeným postgraduálnym vzdelaním.

Snažíme sa poučiť z doporučení študentov a zlepšovať sa…

1

Garant projektu

Marek Kollár: lekár s 10-ročnými skúsenosťami, pracuje v pražskom IKEM. >15-ročná prax
s výučbou medikov na 1. LF UK.
Pozn. Garanta uvádzame na 1. mieste, keďže je autorom projektu, je za neho zodpovedný a študentom je stále k dispozícii.

2

Lektori

Na kurzoch brainON učia len kvalifikovaní, vysokoškolsky vzdelaní lektori. Niektorí z nich učia na lekárskych fakultách. Študenti na našich kurzoch neučia. Nepríde nám správne, aby vás pripravovali študenti, ktorí ešte sami študujú a prijímačky robili nedávno.

3

Komplexný

Máme vlastný, nami vyvinutý softwér, ktorý môžeš používať neobmedzene. Plný videoprezentácií, testov, interaktívnych kariet, slovníka atď.
Osobné + on-line stretnutia + noviny a príspevky na instagrame na pravidelnej báze.

4

Neobmedzený, flexibilný

Inteligentný softwér môžeš používať kedykoľvek, kdekoľvek a bez časového obmedzenia. Počas celého kurzu.
Z viacerých zariadení (určené pre 1 študenta).

5

Stále v spojení, TSC

TSC – Training System Communication.
Polož otázku pod ktorékoľvek video či testovú otázku. Neobmedzené konzultácie počas celého kurzu – opýtaj sa nás, čo Ťa zaujíma.

6

Pravidelné príspevky

Dva mesiace pred prijímacími skúškami dostaneš od nás v diskusii 6 príspevkov týždenne s náročnejšími či netypickými informáciami a chytákmi.

7

Odpočítavadlá

Count-downy Ti ukazujú, koľko času ostáva do najbližšieho stretnutia, do maturít či prijímacích skúšok. Môžeš si nastaviť svoje vlastné odpočítavadlá, ktoré uvidíš len Ty.

8

Naše materiály

Nami vytvorené orginálne materiály v rozsahu stoviek strán. V PDF. S kľúčovými slovami, typovými úlohami, farebnými obrázkami, schémami, grafmi a tabuľkami.

9

3D

Na kurzoch používame 3D modely ľudského tela pre lepšie pochopenie súvislostí v biológii. Naša zbierka modelov je tvorená viac ako 100 krásnymi modelmi.

10

Priestory, coffee break

Osobné stretnutia organizujeme v pekných a príjemných priestoroch, pre čo najlepší pocit. Na kurze je k dispozícii coffe break (bohatý výber čajov, káva, cukor, smotana).

Pozri si našu brožúru brainON – to najdôležitejšie na 1 mieste 🙂